Úprava videa

Možná se to stalo i vám. Pořídili jste si digitální videokameru, natočili jste si úžasnou dovolenou, či školní vystoupení Vašich dětí a najednou nevíte, co si počít s natočenými MiniDV kazetami, či záznamem na disku kamery. Jak vlastně dostat tyto neopakovatelné chvíle na DVD? Jak odstranit pasáže, kde se na záznamu skutečně neděje vůbec nic nebo se kousek filmu nepovedl? Přemýšlíte také o vtipném komentáři či titulku? Nebo byste chtěli natočený západ slunce doprovodit podmanivou romantickou hudbou?

K tomu, aby vás video potěšilo a pobavilo, je většinou nutné natočený materiál upravit. Doplnit o titulky, komentář, profesionální přechody a popřípadě hudbu. Ne každý má však doma k dispozici odpovídající technické zařízení, které mnohonásobně převýší cenu digitální kamery, náležité znalosti a v neposlední řadě také čas, který je třeba k dokonalé úpravě filmu. 

 

Digitalizace videa

Máte svoje filmové "poklady" na kazetách VHS, či starých16mm či  8mm a již je nemáte na čem přehrát nebo se je bojíte pouštět, aby nedošlo k jejich zničení? Chtěli byste je převést na DVD, opět sestříhat a doplnit o titulky a hudbu nebo fotografie?

A proto jsme tady my. Svěřte svoje domácí video do rukou zkušených odborníků a zcela určitě budete s kvalitou vašich filmů spokojeni. Můžete být buď sami režiséry a scénáristy svých filmů nebo můžete vše nechat pouze na nás. Obě varianty jsou možné. Navíc Vám filmy dodáme i v požadovaném digitálním formátu, včetně možnosti přehrávat je v mobilním telefonu.© 2005-2007 Webprovas.com | Vytvořeno pomocí Onas.cz
Partneři Onas.cz : Semtix.cz